Katalog stron Katalogseo24.pl Katalog Stron WWW - www.webtree.com.pl

Bramotechnika - bramy garażowe Tychy, ogrodzenia gabionowe Tychy, okna drutex Tychy

Drzwi

medyczne

Drzwi higieniczne rozwierane

Drzwi higieniczne rozwieralne o symbolu Ampol ID przeznaczone są do pomieszczeń o podwyższonych standardach higieniczności. Najczęstszym miejscem zastosowań są sale operacyjne, zabiegowe i pomieszczenia laboratoryjne oraz wszędzie tam gdzie wymagane są lekkie i trwałe rozwiązania obliczone na wiele lat użytkowania.

Skrzydło drzwi jest wykonane z laminatu poliestrowego, wzmacnianego włóknem szklanym barwionym w masie. Laminat pokryty jest powłoką antybakteryjną. Ościeżnica zrobiona jest z aluminium anodowanego co czyni konstrukcję niezwykle higieniczną, lekką i trwałą. Efektywna bariera izolacyjna skrzydła opiera się na wypełnieniu poliuretanowym. Drzwi Ampol ID są nie tylko odporne, ale również wykonane z higienicznych materiałów, a ich konstrukcja ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Drzwi higieniczne Ampol ID są dostępne jako drzwi pojedyncze i podwójne, mogą być wyposażone w wiele dodatków – okna, samozamykacze, płyty ochronne, systemy kontroli dostępu. Drzwi są dostarczane w stanie kompletnym, w pełni przygotowanym do montażu, wraz z ościeżnicą wykonaną z aluminium lub stali nierdzewnej.

Ogromna łatwość montażu drzwi higienicznych Ampol ID wpływa na skrócenie czasu prac przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów funkcjonowania zamontowanych drzwi.

 

Drzwi higieniczne przesuwne

Drzwi przesuwne higieniczne o symbolu SKJ 40 zostały zaprojektowane do użytkowania w pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higieny, czystości, odporności na wilgoć i trwałości, do których dostęp wymaga zastosowania większych drzwi lub w miejscach gdzie nie ma miejsca na stosowanie drzwi rozwieranych. Zasadniczym miejscami zastosowania drzwi SKJ 40 są szpitale, przychodnie lekarskie, laboratoria oraz wszelkie inne placówki medyczne czy weterynaryjne.

Drzwi SKJ 40 mają wysokie właściwości izolacyjne, są mocne i trwałe. Skrzydło drzwi o grubości 40 mm wykonane jest z poliestru wzmacnianego włóknem szklanym, pokryte jest powłoką antybakteryjną. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji drzwi SKJ 40 są bardzo trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Drzwi przesuwne higieniczne SKJ 40 są dostarczane w stanie kompletnym, w pełni przygotowanym do montażu, wraz z osłonami otworu w ścianie wykonanymi z aluminium lub, na specjalne zamówienie, stali nierdzewnej. Unikalny system Thermod zawiera estetyczne osłony z jednej bądź z obu stron ściany – w zależności od jej grubości. Przy zastosowaniu naszego systemu osłon otworu nie są wymagane specjalne wzmocnienia.

Ogromna łatwość montażu drzwi przesuwnych higienicznych SKJ 40 pozwala na skrócenie czasu prac przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów funkcjonowania zamontowanych drzwi.

Niska masa drzwi SKJ 40 powoduje, że mogą być one otwierane i zamykane ręcznie przy użyciu niewielkiej siły i bez ryzyka przytrzaśnięcia przez poruszające się skrzydło. Jednocześnie można doposażyć drzwi w system automatycznego otwierania i zamykania.

 

Drzwi higieniczne RTG

Drzwi RTG przeciwradiacyjne o symbolu ID Pb zostały skonstruowane by zapewnić łatwy i wygodny dostęp do pracowni RTG a jednocześnie skutecznie chronić przed oddziaływaniem promieni Roentgena. Pomimo zamontowanej wewnątrz skrzydła drzwi oraz w ościeżnicy warstwy ołowiu drzwi są stosunkowo lekkie, co zapewnia prostotę ich użytkowania oraz zmniejsza ryzyko występowania silnych uderzeń w przechodzące osoby lub sprzęt.

Skrzydło drzwi jest wykonane z laminatu poliestrowego, wzmacnianego włóknem szklanym oraz profili aluminiowych. Ościeżnica również jest wykonana z profili aluminiowych. Efektywna bariera przeciwradiacyjna standardowych drzwi opiera się na wkładzie ołowianym o grubości do 3 mm. Możliwe jest stosowanie wkładów ołowianych o większych grubościach, ale ze względu na wzrastającą masę skrzydła drzwi takie wykonujemy na specjalne zamówienie. Potrafimy wykonać drzwi z wkładem ołowiowym do grubości 20 mm. Drzwi ID Pb są nie tylko odporne, ale również wykonane z higienicznych materiałów, a ich konstrukcja ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Drzwi przeciwradiacyjne ID Pb są dostępne jako drzwi pojedyncze i podwójne, mogą być wyposażone w wiele dodatków – samozamykacze, płyty ochronne, systemy kontroli dostępu. Drzwi są dostarczane w stanie kompletnym, w pełni przygotowanym do montażu, wraz z ościeżnicą wykonaną z aluminium lub, na specjalne zamówienie, stali nierdzewnej.

Unikalna lekka konstrukcja drzwi ID Pb z samonośną ościeżnicą, zastosowane materiały oraz możliwość wyboru dowolnego koloru ościeżnicy czynią z naszych drzwi wyśmienite rozwiązanie komponujące się z praktycznie dowolnymi aranżacjami pracowni RTG.