Katalog stron Katalogseo24.pl Katalog Stron WWW - www.webtree.com.pl

Bramotechnika - bramy garażowe Tychy, ogrodzenia gabionowe Tychy, okna drutex Tychy

ogrodzenia

gabionowe

Ogrodzenia gabionowe to nowoczesny sposób zaaranżowania zewnętrznej przestrzeni, niepowtarzalne połączenie stali i kamienia to jedyne w swoim rodzaju i jednocześnie bardzo solidne rozwiązanie.

 

 

   Ogrodzenia gabionowe mechanicznie utrzymują drut w pierwotnym kształcie i zapobiegają jakimkolwiek zmianom lub odkształceniom. Metoda spawania wykorzystywana podczas produkcji elementów gabionów daje doskonałą wytrzymałość mechaniczną oraz nie generuje powstawania ognisk korozji w miejscu połączenia. Wpływa to na trwałość i estetykę wykonania gotowego kosza gabionowego. Przeprowadzone testy wytrzymałościowe z wykorzystaniem specjalnej komory - komory solnej ( wytwarzającej agresywną atmosferę potęgującą wpływ czynników atmosferycznych) wykazały, że stalowe elementy gabionów, pokryte odpowiednią warstwą powłoki cynkowej to najlepsze połączenie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, nasza firma zapewnia doradztwo i montaż gabionów.

 

 

Montaż gabionu można przedstawić w kilku punktach:
Osadzenie słupów stabilizujących, wykonanych ze stalowych profili o grubości ścianki min. 2 mm i osadzonych na głębokości co najmniej 70 cm poniżej poziomu ziemi. Słupy będą stanowić podstawę stabilizującą całą konstrukcję.
Przygotowanie odpowiedniego, płaskiego podłoża - najczęściej jest to wylewka betonowa, szersza o ok. 2 cm od szerokości gabionu.
Montaż gabionu na przygotowanym podłożu.
Wypełnienie gabionu kamieniem. Do wypełnienia stosowany jest najczęściej kamień taki jak granit, łupki granitowe, gnejs i otoczaki. Rodzaj kamienia stosowanego do wypełnienia gabionu jest uzależniona od indywidualnego życzenia i gustu klienta.