Katalog stron Katalogseo24.pl Katalog Stron WWW - www.webtree.com.pl

Bramotechnika - bramy garażowe Tychy, ogrodzenia gabionowe Tychy, okna drutex Tychy

bramy przemysłowe

szybkobieżne

Bramy szybkobieżne - w wersji standardowej ze sterowaniem FU
Bramy szybkobieżne Hörmann stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Oferta firmy Hörmann obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi, wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych.

 

 

 

Bramy SoftEdge z zabezpieczeniem przeciwkolizyjnym
Zwiększone bezpieczeństwo i niemal żadnych napraw

Wyjątkowo elastyczny profil podłogowy całkowicie zapobiega skaleczeniom u osób, które uczestniczyły w zderzeniu pojazdu z bramą.

Brak przerw w pracy spowodowanych kolizją

Innowacyjne rozwiązanie z zastosowaniem profilu SoftEdge pozwala uniknąć przerw w pracy spowodowanych uszkodzeniem bramy. Kosztowne naprawy, takie jak po uszkodzeniu sztywnych konstrukcji, nie występują w tego typu bramach. SoftEdge usprawnia pracę zakładu i gwarantuje niezakłócony przebieg produkcji.

 

 

 

Standardowe sterowanie z przetwornicą częstotliwości
Wszystkie bramy szybkobieżne Hörmann są dostarczane w wersji standardowej ze sterowaniem FU (z przetwornicą częstotliwości). Ten typ sterowania wielokrotnie wydłuża potencjalną żywotność mechanicznych części bramy. Ponadto szybka prędkość otwierania i zamykania bramy zmniejsza straty energii i zapobiega powstawania przeciągów w miejscu pracy.

 

 

 

Zasilacz bezprzerwowy z funkcją samoczynnej kontroli wbudowany w skrzynce rozdzielczej.
W razie awarii zasilania zasilacz bezprzerwowy (UPS) "buforuje" dostateczną ilość energii potrzebnej do otwarcia bramy i umożliwienia przejścia. Urządzenie UPS jest wbudowane w skrzynce rozdzielczej.

 

 

 

Brama spiralna HS 7030 PU - brama zewnętrzna z panelami izolacyjnymi PU o wysokich właściwościach termoizolacyjnych

Wytrzymała brama spiralna 7030 PU z profili wypełnianych pianką PU i z powierzchnią Micrograin spełnia wymogi nowoczesnego wzornictwa. Połączenie z wydajnym 3-fazowym sterowaniem FU (z przetwornicą częstotliwości) umożliwia osiągnięcie maksymalnej prędkość otwierania do 2,5 m/s. Segmenty tej bramy szybkobieżnej są bezpiecznie i bezdotykowo prowadzone w spiralnej konsoli.